Zapraszamy Państwa do skorzystania z bogatej oferty naszej cukierni.

W branży gastronomicznej i cukierniczej działamy już od 1990 roku.

Specjalizujemy się w tradycyjnych domowych wypiekach ciast, ciasteczek i tortów produkowanych na bazie naturalnych substratów , bez konserwantów i polepszaczy.

Posiadamy największy asortyment ciast w regionie - ponad 300 rodzajów we wszystkich grupach: kruche, biszkoptowe, francuskie, piernikowe,drożdżowe, parzone, bezowe i inne.

Nasze torty są perełkami cukierniczego kunsztu. Mogą być o wybranych smakach i kształtach np. piłka, postać z kreskówki, samochód,miś,lalka, itp. lub wielopoziomowe na pięknych włoskich paterach, nawet z kaskadami płynącej kolorowej wody. Wszystkie wypieki powstają w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym, spełniającym obowiązujące w Unii Europejskiej normy. Nowoczesny zakład, tradycyjne receptury i wyszkolona załoga, są gwarancją doskonałej jakości wyrobów.

Wyroby z naszej cukierni możecie Państwo znaleźć w pięciu sklepach firmowych. W regionie nasze produkty znajdziecie Państwo w sklepach partnerskich w zasięgu do 50 km od Stalowej Woli.

 
(C) 2011 P.P.H.U. AVANTI | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies